|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матеріал | Поліпропілен, Гума |
|---|---|
| Серія | Yo Yo Duck |
| Група товарів | Фігурка |
| Висота | 90mm |
| Ширина (mm) | 90mm |
| Кількість гравців | 1 |
| Елемент живлення в комплекті | Входить в комплект |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 90mm |
| ВxШxД пакування | 90х90х70mm |
| Довжина | 70mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Іграшка антистрес Каченя IR9
Артикул
62-0891
В наявності
Опис
Іграшка антистрес Качка призначена для дітей від трьох років. Іграшка виготовлена з якісної та нешкідливої гуми у вигляді кумедного каченяти. Завдяки вбудованим усередині качки елементам живлення, при ударі іграшки об тверду поверхню вона починає впродовж 30 секунд світитися різними кольорами. Гра з такою іграшкою сприяє розвитку у дитини дрібної моторики рук, уяви, координації та уважності. Таким каченям буде цікаво гратися не лише дітям, але і дорослим. Вбудований в іграшку елемент живлення розрахований на тривалий час роботи та не підлягає заміні.
