|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Серія | Pirates |
|---|---|
| Група товарів | Фігурка |
| Висота | 50mm |
| Ширина (mm) | 50mm |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 50mm |
| Довжина | 100mm |
| ВxШxД пакування | 235x145mm |
| Стать | Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Пірати карибського моря. Фігурки героїв ID271
Артикул
62-229
В наявності
Опис
Перегляд фільмів про піратів викликає у малюків не тільки захоплення, але і бажання відчути себе в ролі улюблених персонажів. Цей ігровий набір «Пірати» з радістю допоможе впоратися з поставленими завданнями, адже він складається з фігурок героїв популярного фільму «Пірати Карибського моря» і аксесуарів. Неважливо хто у вас - хлопчик, чи дівчинка, безперечно, всі захочуть пограти з такою іграшкою. За допомогою фігурок малюк зможе заглибитися в світ цікавої і захоплюючої гри, ближче познайомитися з персонажами, відчути себе одним з них. Фігурки в асортименті представлені різними варіаціями, тому вибирайте те, що сподобається вашому малюкові. Особливість цієї іграшки в тому, що всі її складові легко від'єднуються і приєднуються одне до одного. З такими фігурками малеча ненадовго перенесеться в світ пригод, відправиться на пошуки скарбів, буде рятувати людей від злих піратів і злодіїв. Ці іграшки допомагають дітям поліпшити розвиток мислення, фантазії, уяви, зорової пам'яті, сприйнятливості. Для виготовлення цих іграшок використовували якісний пластик, абсолютно безпечний для здоров'я малюків. Рекомендується для гри дітям від 3 років.
