|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 3 років |
|---|---|
| Ширина | 40mm |
| Довжина | 30mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Peppa Pig |
| Група товарів | Фігурка |
| Висота | 60mm |
| Ширина (mm) | 40mm |
| Персонаж | Peppa Pig |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігрова фігурка Свинка Пеппа IE673/B
Артикул
68-0161
В наявності
Опис
Ігрові фігурки «Свинка Пеппа» дозволять дитині грати з улюбленими персонажами мультфільму. Діти можуть придумувати цікаві історії і використовувати фігурки для сюжетно-рольових ігор, які розвивають уяву і творчі здібності. Герої підкорили серця багатьох завдяки доброму серцю і простоті. Вони живуть так само, як звичайні люди: працюють, гуляють, подорожують. Свинка Пеппа – головна героїня мультфільму, розумна і весела свинка. Джордж – молодший брат Пеппи, який дуже любить свою сестру. Мама Свинка – турботлива і працьовита свинка, яка знає толк у вихованні дітей. Папа Свин – дуже веселий глава сім'ї, який може впоратися з багатьма обов'язками. У мультфільмі є й інші персонажі, фігурки яких теж можна вибрати з асортименту. Кожна фігурка має рухливі ручки і ніжки, в комплект входять 2 барвисті картки. Рекомендується використовувати дітям від 3 років.
