|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 3 років |
|---|---|
| Ширина | 40mm |
| Довжина | 40-50mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Paw Patrol |
| Група товарів | Фігурка |
| Висота | 650-60mm |
| Ширина (mm) | 40mm |
| Персонаж | Paw Patrol |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігрова фігурка Щенячий патруль IE673/D
Артикул
68-0171
В наявності
Опис
Ваша дитина зможе зібрати свою команду відважних і веселих рятувальників. Тут зібралися відомі персонажі «Щенячого патруля»: розважливий поліцейський Чейз, життєрадісний пожежний Маршал, маленька льотчиця Скай та інші цуценята. Гра з фігурками розвиває творчі здібності дитини, уяву, образне мислення. Вони використовуються для різноманітних сюжетно-рольових ігор. Діти можуть розігрувати епізоди мультфільму або придумувати власні сюжети. Така захоплююча гра допоможе розвинути навички спілкування, організаторські здібності. Рекомендується використовувати ігрові фігурки дітям від 3 років.
