|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Група товарів | Фігурка |
|---|---|
| Висота | 160mm |
| Ширина (mm) | 90mm |
| Персонаж | Spider-Man |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 90mm |
| Довжина | 30mm |
| Стать | Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Spiderman |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігрова фігурка Спайдермен
Артикул
68-130
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Опис
Людина-павук – один з найзнаменитіших і яскравих супергероїв. За мотивами коміксів про цього персонажа було знято багато фільмів і мультфільмів, розроблені відеоігри, випущені різні іграшки. Ігрова фігурка Спайдермен може стати героєм історії, придуманої вашою дитиною. Фігурка зроблена з пластику, має рухомі руки і голову. Ця Людина-павук також має здатність світитися. Якщо натиснути на кнопку на його корпусі, фігурка буде випромінювати червоний колір. Гра зі Спайдерменом розвиває творчі здібності і уяву дитини. Чому б не придумати свою історію про супергероя? Ігрова фігурка рекомендована для дітей від 3 років.
