|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ширина | 30mm |
|---|---|
| Довжина | 60mm |
| ВxШxД пакування | 280x460x150mm |
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Гума, Пластик |
| Серія | Bubiloons |
| Група товарів | Набір |
| Висота | 90mm |
| Ширина (mm) | 30mm |
| Вік | від 5 років |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігровий набір Bubiloons Бабі в асортименті
Артикул
80652
В наявності
Опис
Ігровий набір Бабі в асортименті допоможе малюку розвинути власну креативність та глибше пізнати свої емоції. Дитині доведеться звільнити героя зі сфери з кольоровими кульками. Для цього треба повернути важіль в нижній частині іграшки, щоб спустити кульки вниз і побачити тваринку. В набір входить: 1 герой, аксесуари, кульки та паличка для їх надування. Просто вставте паличку до рота героя та стискаючи голову надуйте кульку. Її додатково можна прикрасити кольоровими кульками, які були всередині сфери. Колекція містить 13 різних героїв. КОЖНА ІГРАШКА КУПУЄТЬСЯ ОКРЕМО! Рекомендовано для дітей віком від 3-х років.
