|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 4 років |
|---|---|
| Ширина | 160mm |
| Довжина | 280mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Група товарів | Фігурка |
| Висота | 52mm |
| Ширина (mm) | 160mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Фігурки Герої 6 видів, на планшеті 28х16х5 см GR9913A
Артикул
GR9913A
В наявності
Опис
Герої GR9913A - це фігурки команди Месників з відомих коміксів і мега-популярних фільмів Марвел. Такі іграшки припадуть до душі дітям, але купити їх для своєї колекції можуть і дорослі - а ми нікому не скажемо! Всі персонажі поставляються в окремій упаковці з картону і пластику, тому покупці можуть не турбуватися про збереження посилки під час перевезення. Фігурки виконані з якісного пластику, розфарбовані в яскраві кольори. Статури і риси обличчя максимально наближені до акторів, які зіграли ролі. Крім Росомахи - він представлений в образі з графічних романів, та в костюмі, появи якого в кіновсесвіті так жадали фанати!
