|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Довжина | 170mm |
|---|---|
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Група товарів | Фігурка |
| Висота | 45mm |
| Ширина (mm) | 220mm |
| Вік | від 4 років |
| Ширина | 220mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігровий набір Три коти PS655
Артикул
PS655
В наявності
Опис
Три коти - фігурки героїв однойменного мультфільму. У комплекті є три головних персонажа: Карамелька, Коржик і Компот. Іграшки виконані з якісного пластика, який не має характерного запаху і є безпечним для здоров'я. Поверхня пофарбована в яскраві кольори, мордочки максимально наближені до того, як виглядають кошенята в мультику. Голова і руки не рухаються. Фігурки упаковані в яскраву коробку, яка підійде і як подарункова.
