|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
|---|---|
| Матеріал | Дерево |
| Серія | Lelin |
| Група товарів | Сортер |
| Висота | 65mm |
| Ширина (mm) | 155mm |
| Вік | від 18 місяців |
| Ширина | 155mm |
| Довжина | 205mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Іграшка для розвитку дерев'яний сортер IE179
Артикул
T15-008
В наявності
Опис
Дерев'яний сортер - одна з найбільш популярних іграшок для дітей від 1, 5 року. Він прекрасно розвиває просторове і логічне мислення малюків, вчить їх розрізняти кольори і форми. Такі іграшки є одними з найкращих подарунків на перший день народження дитини. Цей сортер не є винятком. Він виконаний у вигляді симпатичного маленького будиночка, в даху та стінах якого зроблені фігурні отвори. Кожному з цих отворів відповідає своя маленька фігурка: метелик, зірочка, кубик тощо. Мета гри - визначити, куди треба помістити ту чи іншу фігурку. Всі елементи іграшки виготовлені з дерева, що дає гарантію безпеки для здоров'я дитини. Навчальні іграшки - чудовий спосіб зробити з нудних розвиваючих занять цікаву і захоплюючу гру.


