|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ширина (mm) | 375mm |
|---|---|
| Призначення | Для Ляльки |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 375mm |
| Довжина | 475mm |
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів | 1 |
| Група товарів | Коляска |
| Висота | 650mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Візочок для ляльки IE196
Артикул
T18-006
В наявності
Опис
Дитячий візочок для ляльок відмінно підійде для прогулянок на свіжому повітрі і в приміщенні. Він виготовлений з безпечних для здоров'я матеріалів. Основа візочка - металева, колеса зроблені з гуми, а саме покриття - з тканини. Колір чорний, з рожевим принтом в горошок. Завдяки тому, що спинка сидіння опускається і піднімається, візочок можна використовувати як для прогулянки, так і для сну ляльки. Капюшон у візочку піднімається і опускається, тому ви можете не переживати, що лялька промокне або ж потрапить під прямі промені сонця. Внизу візочка є кошик, в який дівчинка зможе помістити необхідні речі ляльки або ж свої іграшки. Якщо цей кошик забрудниться, ви зможете відтстебнути кнопочки розміщені на ньому та зняти його. Також у візочку піднімається і опускається ручка, відбувається це за рахунок натискання бічних кнопок. Масивні колеса дають можливість візку їздити різними поверхнями. Рекомендовано для дітей від 3 років.
