|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матеріал | Пластик |
|---|---|
| Серія | Steel Soldier |
| Група товарів | Робот |
| Висота | 310mm |
| Ширина (mm) | 60mm |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 60mm |
| Довжина | 310mm |
| Стать | Для Хлопців |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Робот зоряний солдат IF12
Артикул
T21-024
В наявності
Опис
Музичний робот, здатний самостійно пересуватися, видавати при ходьбі різні звуки і виблискувати різнокольоровими вогнями. Ця інтерактивна іграшка приверне до себе увагу і дитини, і дорослого. Крім того, роботи є універсальними іграшками, так як підходять для будь-яких ігор, залишається тільки пускати в хід невгамовну фантазію. Його можна навіть укладати спати. А так – це дуже хоробрий, автогонщик, поліцейський, пірат – будь-які рольові ігри стануть разом з ним набагато різноманітніше. Роботи – це іграшки сучасних дітей. Сьогодні науково-фантастичні персонажі все тісніше входять в наше життя. Граючи в таку іграшку – дитина пізнає світ, розвиває свій світогляд і просто насолоджується гарною річчю.


