|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Група товарів | Робот |
|---|---|
| Висота | 310mm |
| Ширина (mm) | 120mm |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 120mm |
| Довжина | 310mm |
| Стать | Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Steel Soldier |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Робот Супер Томас IF16
Артикул
T21-028
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Опис
Симпатичний невеликий робот, з привітним виразом обличчя і ліхтариком на голові. Він вміє самостійно пересуватися і рухати руками. При русі видає різні звуки і виблискує різнокольоровими вогнями. З цією іграшкою дитина зможе придумати безліч захоплюючих сюжетів для своєї гри. З ним можна грати, як на вулиці, так і в приміщенні. Роботи – науково-фантастичні персонажі, герої багатьох фантастичних творів і фільмів. Це сучасна інтерактивна іграшка, що викликає захват, як у дитини, так і у дорослого. Навчає сюжетних ігор, розширює світогляд і уяву. Рекомендовано для гри дітям від 3 років.


