|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Елемент живлення в комплекті | Не входить в комплект |
|---|---|
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 180mm |
| ВxШxД пакування | 215x55x330mm |
| Довжина | 280mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів | 1 |
| Серія | Happy Electronic Organ |
| Група товарів | Синтезатор |
| Висота | 50mm |
| Ширина (mm) | 180mm |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Музична іграшка для розвитку IE33
Артикул
T27-005
В наявності
Опис
Іграшковий музичний інструмент для малюків до 3 років позитивно впливає на розвиток відразу трьох відчуттів: дотику, зору і слуху. Безліч клавіш та кнопок різноманітних кольорів і форм відтворюють мелодії та різні звукові ефекти. Зручна ручка у верхній частині корпусу іграшки дозволяє дитині самостійно переносити інструмент. Іграшка виготовлена з високоякісних матеріалів, що гарантує її безпеку для здоров'я малюка. Музичні іграшки - прекрасний вибір для творчо обдарованих дітей та чудовий спосіб для розкриття творчого потенціалу. Тип живлення: AA-3шт
