|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Довжина | 267mm |
|---|---|
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Toy Story |
| Група товарів | Фігурка |
| Висота | 210mm |
| Ширина (mm) | 50mm |
| Персонаж | Toy Story |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 50mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігрові фігурки Історія іграшок ID120
Артикул
T35-059
В наявності
Опис
Виробники іграшок дуже часто акцентують увагу на продукцію із зображенням улюблених персонажів мультиків. Фігурки з мультфільму «Історія іграшок» стануть відмінним подарунком, як для хлопчика, так і для дівчинки. На початку мультика ковбой Вуді і косморейнджер Базз не дружать і навіть ворогують. Але через деякий час, після проходження різних ситуацій, які герої перебороли разом, вони стають кращими друзями. У ковбоя і косморейнджера рухаються руки, ноги і голова. Ваша крихітка може приєднатися і відправиться разом з персонажами мультфільму в різні подорожі і на пошуки пригод, перемагати зло, боротися з інопланетними істотами. Така гра може об'єднати навколо себе друзів малюка, а також всю сім'ю. Гра з фігурками допомагає розвивати дрібну моторику рук, кмітливість, мислення, уважність, уяву, творчі здібності, активізує роботу головного мозку. Фігурки виготовлені з екологічно чистого пластику, нешкідливого для здоров'я дитини. Рекомендовано для гри дітям від 3 років. У комплект входять: фігурки - 2шт.
