|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ширина (mm) | 60mm |
|---|---|
| Персонаж | Toy Story |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 60mm |
| Довжина | 260mm |
| Стать | Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Toy Story |
| Група товарів | Фігурка |
| Висота | 240mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігрові фігурки Історія іграшок. Базз і Вуді ID126
Артикул
T35-065
В наявності
Опис
Два головних герої мультфільму «Історія іграшок»: космічний рейнджер Базз Лайтер і ковбой Вуді. Комплект доповнений скринькою, яка метає пластикові диски з малюнками. Улюблені герої тепер будуть завжди під рукою. Прекрасна можливість провести час всією родиною або з друзями за цікавою грою. І зовсім не обов'язково слідувати безпосередньо сюжету мультфільму. Іноді свій власний сюжет набагато цікавіше, різноманітніше і динамічніше. А може, у вас росте майбутній сценарист? Фігурки яскраво розфарбовані, що сприятливо впливає на розвиток зорового сприйняття дитини. Вони виготовлені з екологічно чистого пластику і рекомендовані для гри дітлахам старше трьох років.
