|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Група товарів | Пазли |
|---|---|
| Ширина (mm) | 1300mm |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 1300mm |
| Довжина | 1300mm |
| ВxШxД пакування | 180x300x300mm |
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Етиленвінілацетат |
| Кількість предметів | 32 |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Пазл килимок Принцеси IR3
Артикул
T4-003
В наявності
Опис
Всі діти люблять мультфільми, і, як правило, у кожної дитини є улюблений герой. На цьому килимку-пазлі ваша малеча неодмінно знайде свою улюблену героїню. Тут зображені найпопулярніші принцеси з класичних мультиплікаційних фільмів: Жасмин, Аріель, Тіана, Попелюшка, Белль, Спляча Красуня і Білосніжка. Але, безсумнівно, корисним цей килимок робить можливість його збірки своїми руками. Будь-яка дівчинка буде рада самостійно зібрати зі шматочків пазла повноцінну картину, яка, завдяки своїй структурі, може послужити в якості килимка. 3D-пазли - прекрасний подарунок для дітей від 7 років і старше.
