|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матеріал | Пластик |
|---|---|
| Кількість предметів | 1 |
| Серія | My Happy House |
| Група товарів | Набір |
| Висота | 150mm |
| Ширина (mm) | 170mm |
| Призначення | Для Ляльки |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 170mm |
| ВxШxД пакування | 195x245x80mm |
| Довжина | 60mm |
| Стать | Для Дівчат |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігровий набір Ляльковий будиночок IM352
Артикул
T49-020
В наявності
Опис
Лялькові будиночки дуже різноманітні. Вони бувають величезних розмірів з безліччю поверхів і кімнат. А ще бувають маленькі затишні будиночки, які не займають багато місця, але, разом з тим, дуже красиві і цікаві. Цей ляльковий будиночок – якраз з таких іграшок. Зовнішній вигляд будиночка навіває думки про невеликий тропічний острівець посеред океану. Крихітні пальми, якими він прикрашений, підсилюють цей ефект. Крім самого будиночка, в ігровий набір включені різні меблі для його облаштування: диван, пара крісел, ліжко, стіл, телевізійна установка і туалетний столик з дзеркалом. Такі предмети дозволять кожній дитині придумати багато цікавих ігор. Меблі для ляльок – доступний спосіб зробити ігри з улюбленими ляльками більш різноманітними і цікавими.
